czwartek, 2 sierpnia 2012

Torebki na słodkości.

Witam.

Autorką poniższego kursu jest Hania739, na której bloga serdecznie zapraszam :)

Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami i niejedna z nas zastanawiała się już nad prezentami dla najbliższych z rodziny. Wiele z Was zapewne robi również drobne prezenty dla zaprzyjaźnionych osób. Właśnie dzisiaj chciałabym pokazać Wam torebeczki na słodkości dla koleżanek. Dodam jeszcze, że takie torebeczki robiłam pierwszy raz, a czy mi wyszły osadźcie same.
Pierwszą torebeczkę ponieważ wykonałam ze ślicznego papieru śnieżynka-2 zgłaszam na wyzwanie w Scrap Pasji "Słodkie chwile".Dla osób, którym spodobał się mój torebkowy pomysł i chciałyby zrobić podobne, poniżej zamieszczam kursik ich wykonania.
Moje torebeczki są nieduże, ale oczywiście wielkość ich można dostosować do swoich potrzeb. Na kartce odmierzyłam i wyrysowałam kontur torebeczki.


Dokładnie wycięłam i zgięłam w odpowiednich miejscach. Te krótkie paseczki to będą boki naszej torebeczki.


Teraz przykleiłam boki do dna torebki. Następnie z papieru, którym będzie torebka obklejana nakleiłam pasek. Ma on dwie funkcje: zakrywa elementy z przyklejonych pasków i jest ozdobą dna. Ponieważ nie chciałam by moje torebeczki tyły na górze proste, to wycięłam małe łódeczki.

Przygotowane wcześniej elementy z papieru obszyłam na maszynie, a brzegi pocieniowałam. Tu już są naklejone we właściwych miejscach.


Teraz korzystając z szablonu kół Circle Frames wycięłam "rączki". Dodatkowo korzystając z ozdobnego wykrojnika nellie's multi frame ozdobiłam je i nakleiłam w odpowiednim miejscu na torebeczkę.Końcowy etap - to sklejenie boków torebki.  Teraz już można ozdobić ją według własnego pomysłu. 


A tu moje torebeczki razem. Zdjęcie pierwsze przód torebek, zdjęcie drugie ich tył.
Myślę, że słodkości dane w takiej oprawie będą doskonałym upominkiem dla naszych milusińskich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz